Praca na kuchni w Oławie

Znaleźliśmy 3 oferty

Zatrudnię kucharza

Restauracja & Catering Smaki Świata zatrudni kucharza, pomoc Kucharza Aplikację proszę wysyłać na adres lub osobiście w Restauracji. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącyc

2024-03-26 09:00:18
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Smaki Świata
55 dni temu z lento.pl

Zatrudnię kucharza/kucharkę

Restauracja & Catering Smaki Świata zatrudni kucharza/kucharkę, pomoc kuchenną. Aplikację proszę wysyłać na adres @ lub osobiście w Restauracji W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrz

2024-03-09 09:39:09
72 dni temu z lento.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:Praca w kuchni, przygotowywanie posiłkówPraca w godz. 6-14, 8-16, 7-15 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku; min. 5 latWymagany staż pra

2024-05-08 18:41:18
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Ewa Stelmaszek Przedszkole Niepubliczne...
3,3
12 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na kuchni Oława