Praca na kuchni w Gorzycach

Znaleźliśmy 2 oferty

Kucharz / Kucharka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie poleceń Szefa Kuchni Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami Dbałość o najwyższą jakość serwowanych dań jak i półproduktów Dbanie o porządek na kuchni, opis produktów, pilnowanie dat produktów zgodnie z zasadą FI

2024-05-21 09:28:01
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dussmann Polska Sp z o o
26 dni temu z praca.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:Wykonywanie poleceń szefa kuchni,przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami, dbałość o porządek, opisywanie produktów, pilnowanie dat produktów zgodnie z zasadą FIFO. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawo

2024-06-14 18:41:58
od 6500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dussmann Sp zoo
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim