Praca na kuchni w Ełku

Znaleźliśmy 1 ofertę

Kucharz

Zakres obowiązków:przyjmowanie zamówień, przyjmowanie dostaw, przygotowywanie posiłków, inne prace zlecone przez pracodawcę. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczneWymagania pożądane: Uprawnienia: Książeczka

2024-04-18 18:41:24
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GIT BURGER GRZEGORZ HAPON
26 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Podobne oferty pracy

Praca na kuchni

2024-05-06 15:50:02
Zambrów +95km
8 dni temu z zambrow.org

Zatrudnimy osobe do pracy na kuchni

Zatrudnimy osobę do pracy na stanowisku pomoc kucharza . CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres e-mail : zajazd.hubus@gmail.com

2024-04-08 14:09:02
36 dni temu z ogloszenia.eostroleka.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na kuchni Ełk