Praca na kuchni w Ciechocinku

Znaleźliśmy 5 ofert

kucharz

Hotelarstwo / Turystyka / Rekreacja: pozostałe

2024-01-26 08:55:05
Rodzaj pracy: Dodatkowa
63 dni temu z biurokarier.edu.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowywanie potraw zgodnie z procedurą, wytycznymi i HACCP. Sporządzenie inwentur. Praca na systemie gastronomicznym. Utrzymanie porządku w miejsu i na stanowisku pracy. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub nie

2024-03-26 18:41:19
od 6000 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
AMR sp. z o.o
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Kucharz / Kucharka

Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie posiłków zgodnie z ustalonym menu, Zapewnienie wysokiej jakości potraw i estetycznego podania, Zachowanie higieny i czystości w kuchni, Współpraca z innymi członkami zespołu kuchennego..

2024-03-22 13:40:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hotel Amazonka Conference SPA ****
7 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, Jak wygląda codzienna praca? , Tworzenie menu a’la carte, menu okazjonalnych, bankietowych i eventowych, oraz tematycznych wkładek, Obsługa restauracji a’la carte, niewielkich eventów i bankietów, Stała współpraca z..

2024-03-21 12:40:45
8 dni temu z pracuj.pl

KUCHARZ (KUCHNIA EUROPEJSKA)

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji

2024-03-13 11:00:36
HR Support
16 dni temu z gowork.pl