Praca na kuchni w Bystrzycy Kłodzkiej

Znaleźliśmy 2 oferty

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowywanie i serwis posiłków, odbiór surowców z dostawy, pobór surowców z magazynu, obróbka surowców, przygotowanie dań do serwisu, utrzymanie porządku w kuchni, zmywanie naczyń. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: za

2024-03-19 18:41:07
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Ośrodek wypoczynkowy pod dębem marta łukawska
45 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Kucharz

Zakres obowiązków:Samodzielne prowadzenie kuchni, przygotowywanie potraw zgodnie z menu. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbnySposób aplikowania:

2024-03-13 18:41:17
od 5300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Maciej erdmann
51 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku