Praca Na 2 zmiany w Bolechowo-Osiedle

Znaleźliśmy 1 ofertę

Monter podzespołów - bez doświadczenia!

Dla naszego klienta, znanej firmy produkującej autobusy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter/ka.Miejsce pracy: Bolechowo Osiedle Zadania:Montaż elementów autobusu;Obsługa narzędzi montażowych;Wykonywanie prac wykończeniowych;Czytanie rysunku

2024-05-15 05:25:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Gi group poland s.a
27 dni temu z infopraca.pl
Podobne oferty pracy
Oferta sponsorowana

MONTER! Praca na 2 zmiany -> super stawka!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Montaż urządzeń do transportu wewnętrznego oraz elementów mechaniki, pneumatyki i automatyki zgodnie z rysunkiem technicznym. - Montaż manualny elementów maszyn i urządzeń. - Dbanie o najwyższą jakość wykonanych produktów. WYMAGA

2024-06-04 07:30:03
OTTO Work Force
5,0
Plewiska +22km
aplikuj.pl

MONTER! Praca na 2 zmiany-> super stawka!

Dołącz do nas jako MONTER i Tw órz Innowacje Przemysłowe w firmie, kt óra specjalizuje się w projektowaniu na indywidualne zam ówienie oraz konstrukcji taśm produkcyjnych dla r óżnorodnych branż przemysłowych.Lokalizacja: Plewiska k. PoznaniaRodzaj u

2024-05-26 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
16 dni temu z jobs.pl

Elektryk - praca na 2 zmiany

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego

2024-04-25 18:37:16
GI Group
Poznań +17km
47 dni temu z hrlink.pl

Lakiernik - praca na 2 zmiany

GI Group

Monter/ka - pracuj na 2 zmiany

2024-05-21 18:36:09
GI Group
Wągrowiec +34km
21 dni temu z hrlink.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Na 2 zmiany Bolechowo-Osiedle