Praca Mycie okien w Żorach

Znaleźliśmy 3 oferty

Sprzątanie w siłowni od poniedziałku do piątku...

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii..

2024-05-09 10:56:57
„Ochrona Juwentus” sp. z o.o
5,0
Wczoraj z erecruiter.pl

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Inne wymagania: chęci do pracy, oferta skierowana jest również do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności - Przeznaczone

2024-04-10 07:31:07
Inwemer System Sp. z o. o
30 dni temu z aplikuj.pl

Pracownik sprzątający

Zakres obowiązków:sprzątanie biur Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: chęci do pracy, oferta skierowana jest również do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności Wynagrodzenie brutto: od 27

2024-04-09 18:41:32
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
31 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Żorach