Praca Mycie okien w Tarnowskich Górach

Znaleźliśmy 3 oferty

Pracownik sprzątający

Stanowisko: Pracownik sprzątający Miejsce pracy: ul. Sienkiewicza, Tarnowskie Góry Godziny : 06:00 - 13:00 ( jedna zmiana) Opis stanowiska: Pracownik sprzątający będzie odpowiedzialny za utrzymanie czystości. Do jego obowiązków będzie należało:..

2024-02-19 14:24:39
Zakłady Usługowe EZT
81 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Pracownik Sprzątający

Pracownik sprzątający Miejsce pracy: Tarnowskie Góry Region: Śląskie Stanowisko: Pracownik sprzątający Miejsce pracy: ul. Sienkiewicza, Tarnowskie Góry Godziny : 06:00 - 13:00 ( jedna zmiana) Opis stanowiska: Pracownik sprzątający będzie odpowiedzial

2024-02-14 14:13:20
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zakłady Usługowe EZT
86 dni temu z lento.pl

Sprzątanie

Witam, poszukuję osobę do sprzątania domu w Reptach Śląskich. Praca raz w tygodniu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. 500 - 287 - 215. Pozdrawiam

2024-02-29 16:48:38
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Dodatkowa
71 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Praca dodatkowa mycie okien

Zatrudnię doświadczoną panią do pracy dodatkowej przy myciu okien w centrum Katowic. Wymagana dokładność podczas wykonywania pracy

2024-04-15 14:22:11
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
DAREX Dariusz Rachel
Katowice +25km
25 dni temu z lento.pl

Szukam pomocy domowej_sprzątanie, mycie okien...

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: ??? ??? Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-03-27, na czas nieokreślony Wynagrodze

2024-03-29 06:50:01
do 30 zł
Gliwice +21km
42 dni temu z pomocdomowa.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Tarnowskie Góry

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 423 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy