Praca Mycie okien w Tarnowie Podgórnym

Znaleźliśmy 2 oferty

Sprzątanie obiektu

Miejsce pracy: Jankowice ul. Poznańska Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 600 097 015 Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni osoby do sprzątania obszarów produkcyjnych Zakładu przy ul. Poznańskiej

2024-04-19 13:32:52
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
HS Multiservices sp. z o.o
7 dni temu z lento.pl

Pracownik serwisu sprzątającego

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpi

2024-03-26 18:36:46
Hunters24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...
31 dni temu z hrlink.pl
Podobne oferty pracy

Pracownik mycia okien

Twój zakres obowiązków, Mycie ręczne wewnętrzne okien i przeszkleń przy użyciu drabin oraz przy użyciu odpowiedniego sprzętu i narzędzi na obiektach użyteczności publicznej, Sprzątanie i konserwacja sprzętu używanego do mycia okien, Przestrzeganie..

2024-04-10 12:40:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bhf poznań-profesionalna chemia maszyny...
Poznań +15km
16 dni temu z pracuj.pl

Profesjonalne sprzątanie mieszkań i mycie okien

2024-04-25 08:28:02
Wczoraj z egorzow.pl

Profesjonalne sprzątanie mieszkań,mycie okien

2024-04-23 08:28:02
3 dni temu z egorzow.pl

Mycie okien - Borówiec - Dorywczo

Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-04-13, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do: 2024

2024-04-14 06:50:01
do 30 zł
Borówiec +35km
12 dni temu z pomocdomowa.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Tarnowo Podgórne

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 286 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy