Praca Mycie okien w Świdniku

Znaleźliśmy 1 ofertę

Sprzątanie pomieszczeń biurowych - Świdnik

PILNIE zatrudnimy osobę sprzątania pomieszczeń biurowych na teren Radzyń Podlaski , która posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Oferujemy umowę o pracę , oraz stabilne warunki zatrudnienia. PRACA OD ZARAZ!!!!

2024-03-25 10:30:44
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Dodatkowa
Roka
26 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Poszukuję osoby do mycia okien

Poszukuję osoby do umycia okien Praca w miejscowości oddalonej od Jarosławia 15km. Proszę o kontakt telefoniczny

2024-04-16 16:30:02
Jarosław +134km
4 dni temu z jaroslawiak.pl

Sprzątanie domu mycie okien - Mielec - Dorywczo

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: ??? ??? Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-03-28, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie wa

2024-03-30 06:50:01
do 30 zł
Mielec +141km
21 dni temu z pomocdomowa.pl

Mycie okien w domu jednorodzinnym - Rzeszów -...

Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: ??? ??? Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-03-21, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do

2024-03-23 06:50:01
do 30 zł
Rzeszów +142km
28 dni temu z pomocdomowa.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Świdnik