Praca Mycie okien w Lubartowie

Znaleźliśmy 3 oferty

Zatrudnimu pracownika sprzątającego

Zatrudnimy pracownika sprzątającego w pełnym wymiarze czasu pracy do placówki medycznej, mile widziane doświadczenie. Zapewnimy miłą atmosferę w pracy i dogodne warunki pracy

2024-05-13 13:44:02
Wczoraj z lubartow24.pl

Praca dodatkowa sprzątanie domu

Dam pracę przy sprzątaniu domu. 2-3 razy w miesiącu. Więcej informacji pod numerem telefonu. Nie odpowiadam na wiadomości tylko telefon

2024-03-05 21:47:05
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Dodatkowa
Wojciech
70 dni temu z lento.pl

Sprzątanie Lubartów

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik gospodarczy. Praca poniedziałek -piątek w godz. 14-22 oraz gotowość do pracy w weekendy ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ? prace porządkowe w halach, pomieszczeniach biurowych, sanitariatach CZEGO OCZEKUJEMY? •z

2024-03-05 11:36:19
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Lanua Investment Poland
70 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Mycie okien i sprzątanie, okazyjnie - Tarnobrzeg...

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-05-05, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 3

2024-05-13 17:50:01
do 30 zł
Tarnobrzeg +116km
Wczoraj z pomocdomowa.pl

Mycie okien, balkonu, możliwość regularnej współpracy...

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: 2 - 5 lat - Osoba niepaląca Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-05-12, na czas nieokr

2024-05-13 17:50:01
do 45 zł
Warszawa +141km
Wczoraj z pomocdomowa.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Lubartów

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 456 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy