Praca Mycie okien w Legnicy

Znaleźliśmy 3 oferty

Sprzątanie terenów zielonych

Firma DGP Clean Partner Sp. zo.o zatrudni, osoby do sprzątania terenów zewnętrznych we Wrocławiu i w Legnicy OFERUJEMY: • praca od poniedziałku - piątku - Wrocław: 1/2 etatu 6:00 - 10:00 - Legnica: 1/1 etatu 6:00 - 1400 • umowa zlecenie, umowa o prac

2024-04-02 08:22:06
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Inna
DGP CLEAN PARTNER
24 dni temu z lento.pl

wykonczeniowka ogólnobudowlane, i dla kobiet...

Super praca super warunki Zarobki średnia 12,000.00 tysięcy zlotych wykonczenia wnetrz kafelki domy w srodku i na zewnątrz itp mila atmosfera mala Firma rodzinna Male przytulne prywatne budowy często napiwki jedzenie picie Zapewniona super kwatera og

2024-02-29 14:20:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bauservice
57 dni temu z lento.pl

SPRZĄTANIE

Informacje podstawoweMiejsce pracy: Jaworzyńska 303, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskieZakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych, socjalnych i biurowychRodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świad

2024-03-02 11:00:31
Animak-Kopcza sp.j. J.E. Kopcza
55 dni temu z gowork.pl
Podobne oferty pracy

Mycie okien - Borówiec - Dorywczo

Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-04-13, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do: 2024

2024-04-14 06:50:01
do 30 zł
Borówiec +132km
12 dni temu z pomocdomowa.pl

Pracownik mycia okien

Twój zakres obowiązków, Mycie ręczne wewnętrzne okien i przeszkleń przy użyciu drabin oraz przy użyciu odpowiedniego sprzętu i narzędzi na obiektach użyteczności publicznej, Sprzątanie i konserwacja sprzętu używanego do mycia okien, Przestrzeganie..

2024-04-10 12:40:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bhf poznań-profesionalna chemia maszyny...
Poznań +142km
16 dni temu z pracuj.pl

Mycie okien , 6 sztuk - Jelenia Góra

Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: ??? ??? Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-03-20, koniec: 2024-06-20 Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do:

2024-03-22 06:50:01
do 30 zł
35 dni temu z pomocdomowa.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Legnica

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 295 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy