Praca Mycie okien w Gdowie

Znaleźliśmy 2 oferty

Serwis sprzątający Gdów, 4990 PLN brutto (orzeczenie)

Opis Oferujemy pracę w ekipie utrzymującej czystość w obiektach produkcyjnych oraz biurach w miejscowości Gdów,ul.Obrytka . Stanowisko to wiąże się z utrzymaniem czystości w powierzonym obiekcie (pomieszczenia biurowe, socjalne, sanitariaty) w wymiar

2024-04-07 18:52:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
STEON SERWIS 
4,6 
39 dni temu z lento.pl

Pracownik serwisu sprzątającego

Twój zakres obowiązków, Stanowisko to wiąże się z utrzymaniem czystości w powierzonym obiekcie (pomieszczenia biurowe, socjalne, sanitariaty, hala) w wymiarze pełnego etatu (praca po 8 godzin dziennie (godziny pracy do uzgodnienia)..

2024-04-26 11:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Steon serwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
20 dni temu z pracuj.pl
Podobne oferty pracy

Mycie okien i sprzątanie, okazyjnie - Tarnobrzeg...

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-05-05, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 3

2024-05-13 17:50:01
do 30 zł
Tarnobrzeg +127km
3 dni temu z pomocdomowa.pl

Jednorazowo sprzątanie domu 200m2 przed wprowadzeniem...

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-05-11, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 3

2024-05-13 17:50:01
do 30 zł
Radomsko +140km
3 dni temu z pomocdomowa.pl

Praca dodatkowa mycie okien

Zatrudnię doświadczoną panią do pracy dodatkowej przy myciu okien w centrum Katowic. Wymagana dokładność podczas wykonywania pracy

2024-04-15 14:22:11
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
DAREX Dariusz Rachel
Katowice +95km
31 dni temu z lento.pl

MYCIE OKIEN

Mycie okien tanio i solidnie.Osoby zainteresowane proszę o kontakt SMS na numer 506-347-182.Odzwonie w sprawie ustalenia szczegółów

2024-02-11 11:50:03
Nowy Sącz +46km
95 dni temu z ogloszenia.nowy-sacz.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Gdów

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 487 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy