Praca Montaż zlewów w Piotrkowie Trybunalskim

Znaleźliśmy 2 oferty

Hydraulika poszukuję

OTWARTA ENERGIA z Piotrkowa Trybunalskiego specjalizująca się w odnawialnych źródłach energii (OZE) od 2011 roku. 1.Poszukujemy hydraulika. Do twoich obowiązków będzie należało: · montaż pomp ciepła. · uruchamianie instalacji, w tym wykonywanie końco

2024-04-09 17:13:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Otwarta Energia
24 dni temu z lento.pl

Hydraulik

Zakres obowiązków:wymiana instalacji wodno/kanal. Wymagania:Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: doświadczenie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługSposób aplikowani

2024-04-08 18:41:19
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Sebastian krak - kalmak
25 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż zlewów Piotrków Trybunalski