Praca Montaż zlewów w Gdyni

Znaleźliśmy 4 oferty

HYDRAULIK, umowa na czas nieokreślony, doświadczenie...

HYDRAULIK, umowa na czas nieokreślony, doświadczenie, dyspozycyjność, prawo jazdy ka B, Dzień dobry W Axel GmbH aktualnie rekrutujemy nowy..

2024-04-19 09:45:03
12 dni temu z anonse.com

Zatrudnimy 2 hydraulików - PILNE

Zatrudnimy 2 hydraulików - układanie rur, instalacja wodno-kanalizacyjna, hydraulika klasyczna, kotłownia, montaż końcowy, wentylacja, izolacja START PROJEKTU - 28 kwietnia Lokalizacja –Niemcy, Hamburg Wymagane: · Doświadczenie w pracy w hydraulika

2024-04-03 16:54:22
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Baltic Contracting Group
28 dni temu z lento.pl

Hydraulik

Zakres obowiązków:Montaż instalacji hydrauliczych na produkcji jachtów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-18 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: w

2024-04-06 18:41:18
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Dok-ster lp oddział w polsce
5,0
25 dni temu z Gdański Urząd Pracy

Monter instalacji i urządzeń wod-kan. i c.o.-...

Zakres obowiązków:Montaż rurociągów wodociągowych, montaż sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Instalacje sanitarneInne wymagania: Doświadczenie zawodowe - minimum 2 la

2024-03-11 18:41:19
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Spółka z o.o
51 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż zlewów Gdynia