Praca Montaż szalunków w Lesznie

Znaleźliśmy 6 ofert

Przyjmę murarza, cieslę

Dzień dobry przyjmę do pracy murarzy i cieśli szalunkowych na umowę o prace praca Głównie Poznań stawka godzinowa od 35-45zł na godzinę rozliczenie może byc co dwa tygodnie

2024-05-08 14:45:03
Wczoraj z elka.pl

Praca dla Zbrojarzy, Murarzy, Cieśli z zakwaterowaniem

Dzień Dobry, poszukujemy zbrojarzy, murarzy, cieśli oraz pracowników ogólnobudowlanych do pracy na budowie w Lesznie. Umowa zlecenie na początek. Stawka dla zbrojarza 25-35zł/h netto, dla murarza 25-35zł/h netto, dla cieśli 25-35zł/h netto i pomocnik

2024-04-16 12:32:35
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Agencja Recag
23 dni temu z lento.pl

Pracownik Budowlany, Zbrojarz-Cieśla szalunkowy

Firma Budowlana Dar-Bud zatrudni pracowników na stanowisko Zbrojarz-Cieśla szalunkowy i pracowników budowlanych. Oferujemy: - umowę o pracę, - stałe warunki zatrudnienia, - pracę w stabilnej firmie od ponad 20 lat na rynku w branży budowlanej, -..

2024-03-14 09:15:02
Dar-Bud
56 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Cieśla szalunkowy

Zakres obowiązków:Wykonywanie prac szalunkowych Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Cieśla szalunkowy (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: wymagane min. roczne doświadczenieOferta skierowana również do obywatel

2024-05-04 18:41:35
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo Budowlane NOWAK Miłosz...
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Zatrudnimy cieślę szalunkowego

Jesteśmy niemiecką firmą specjalizującą się w pracy tymczasowej.Nasze biuro mieści się w historycznym mieście Bauhausu - Dessau.Od kilkunastu lat nasza firma z powodzeniem rekrutuje pracowników z całej Europy. Wielu z naszych pracowników to nie tylko

2024-04-29 18:00:07
Candidate Competente GmbH
10 dni temu z gowork.pl

Zakres obowiązków:Wykonywanie prac szalunkowych Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Cieśla szalunkowyWykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: wymagane doświadczenie w branży budowlanej Wymagany staż pracy: lata: 3 Wynagrodzenie br

2024-02-22 18:41:22
Inviso - texo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...
77 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż szalunków Leszno