Praca Montaż rusztowań w Węgrowie

Znaleźliśmy 4 oferty

Pracownik budowlany - prace wykończeniowe

Zatrudnię pracowników do prac budowlanych i remontowych. Wynagrodzenie od 20-30 zł za godzine. Osoby zainteresowane proszę o kontakt 514-710-361

2024-02-04 09:08:53
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
91 dni temu z lento.pl

PRACOWNIK BUDOWLANY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 5 0

2024-04-16 07:31:17
MB BUDOWA Marcin Bardadyn
19 dni temu z aplikuj.pl

Poszukujemy pracowników budowlanych

Pracę ogolno budowlane 30zl za godzine 5dni w tygodniu od 7 do 17 okolice Węgrowa

2024-03-11 21:55:40
Waldemar
55 dni temu z lento.pl

Pracownik budowlany

Zakres obowiązków:Praca przy wznoszeniu budynków jednorodzinnych. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas nieokreślonyLiczba

2024-04-15 18:41:14
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż rusztowań Węgrów