Praca Montaż rusztowań w Puławach

Znaleźliśmy 3 oferty

Pracownik budowlany

Witam poszukuję pracowników z doświadczeniem z zakresu budowy i elewacji budynków. Praca w miłej atmosferze i na dogodnych warunkach. W celu uzyskania wszystkich informacji proszę o kontakt telefoniczny. 783812562.Pozdrawiam

2024-03-12 20:56:31
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Janek
44 dni temu z lento.pl

Zatrudnię pracownika budowlanego z Ukrainy

Zatrudnię pracownika budowlanego z umiejętnościami murowania. Praca przy budowie domków jednorodzinnych. Chętnie osobę z Ukrainy

2024-03-10 10:57:22
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Artur
46 dni temu z lento.pl

Zakres obowiązków:prace ogólnobudowlane przy kostce brukowej Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: chęci do pracy, doświadczenie zawodowe min. 6 m-cy, j

2024-04-05 18:41:13
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Piotr Włodarczyk Usługi Ogólnobudowlane...
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż rusztowań Puławy