Praca Montaż rusztowań w Lublinie

Znaleźliśmy 8 ofert
Oferta sponsorowana

Elektryk - Technik systemów budynkowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Instalacja, uruchamianie i konserwacja systemów elektrycznych i automatyki budynkowej, w tym systemów oświetleniowych, HVAC, systemów bezpieczeństwa oraz inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS), - Diagnozowanie i usuwanie awar

2024-05-07 15:30:15
Pracownicy Budowlani Sp. z o. o
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

6 dni temu z aplikuj.pl

Dekarzy Cieśla Pracownika Budowlanego.Podwykonawce...

Irma Rob-gont poszukuje podwykonawcow do dachów oraz 20 pracowników budowlanych Brygadzista Majster/Prowadzenie budowy ,pokierowanie ludzmi podczas pracy stawka od 27zł do 30zl na godz Cieśli dachowych-Montaż wieżby dachowej,budowa domów z drewna Sto

2024-05-11 20:09:06
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Robert Bielak
2 dni temu z lento.pl

POMOCNIK - PRACOWNIK BUDOWLANY

Firma KB WSCHÓD Sp. z o. o. z Lublina - jest prężnie rozwijającą się firmą budowlaną, posiadającą liczne kontrakty zarówno w kraju jak i za granicą. Z uwagi na coraz większą liczbę kontraktów poszukujemy pracowników w zawodzie -POMOCNIK -..

2024-04-22 09:02:50
KB Wschód Sp. z o. o
21 dni temu - aplikuj przez Nuzle

MURARZ, CIEŚLA, PRACOWNIK BUDOWLANY - praca stała...

Polska firma przyjmie na stałe do pracy na budowę w Niemczech osoby na stanowiska: MURARZ, CIEŚLA, PRACOWNIK BUDOWLANY ZAPEWNIAMY : -Legalne zatrudnienie w Niemczech w ramach oddelegowania przez firmę polską -Umowę o pracę -Pełne ubezpieczenie w Pols

2024-02-29 13:02:50
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wojdyła Nieruchomości
74 dni temu z lento.pl

Praca cieśla stolarz pracownik budowlany

Praca dla cieśli stolarzy murarzy i pracowników budowlanych praca w delegacji

2024-02-20 05:01:15
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
83 dni temu z lento.pl

Szukam pracowników budowlanych

Szukam murarzy cieśli stolarzy oraz do wykonczenia wnętrz

2024-02-19 04:04:50
ozon
84 dni temu z lento.pl

Pracownik budowlany

Zakres obowiązków:Prace związane z produkcją elementów betonowych. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: dobry stan zdrowia i siła fizyczna, dokładność, solidność, chęci do pracyWymagania pożądane: Uprawnienia:

2024-04-25 18:41:35
do 5500 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Sps system spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
18 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie różnorodnych prac budowlanych zgodnie z wytycznym, Przygotowywanie miejsca pracy, w tym rozkładanie materiałów i narzędzi, Praca zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i przepisami budowlanymi..

2024-04-24 14:40:35
Paweł Szewczyk
19 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż rusztowań Lublin