Praca Malarz Monachium

Znaleźliśmy 4 oferty

Malarz, Monachium

Poszukuje malarzy do pracy w doświadczeniem, w okolicach Salzburga

2024-05-14 09:08:00
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bartosz
3 dni temu z lento.pl

Malarz budowlany zatrudnienie bezposrednie u...

Opis stanowiska:Przygotowanie powierzchni do malowaniaMieszanie farb,Malowanie ścian, sufit ów, fasadDrobne prace wykończenioweWymagania:Wykształcenie kierunkowe - Malarz,Kilkuletnie doświadczenie,Znajomość języka niemieckiego - wym óg konieczny,Praw

2024-05-08 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
okolice Monachium
9 dni temu z jobs.pl

MALARZ (m/z) - umowa na czas nieokreślony, 300€...

Obowiązki- Przygotowywanie powierzchni pod malowanie- Malowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych- Szpachlowanie- Umiejętność tapetowania dodatkowym atutemWymagania- Doświadczenie na podobnym stanowisku- Ukończona szkoła zawodowa w tym kierunku

2024-05-06 11:53:52
Monachium
11 dni temu z jobs.pl

Malarz - Dociepleniowiec

Malarz - Dociepleniowiec Nasza firma poszukuje doświadczonego malarza/ dociepleniowca, który zajmie się malowaniem i dociepleniami budynków różnego typu Posiadamy oferty pracyw różnych rejonach i miastach Niemiec(w zależności od kwalifikacji i doświa

2024-05-05 11:00:24
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Monachium
12 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Monachium