Praca Mechanik Magdeburg

Znaleźliśmy 2 oferty

Mechanik samochodów ciężarowych → Okolice Magdeburg

Opis stanowiska: - Dokonywanie oceny technicznej pojazdów ciężarowych - Diagnostyka i naprawa usterek - Diagnostyka i naprawa prostych usterek - Praca na 1- zmianę w okolicy Magdeburg Wymagania:

2024-02-22 17:07:01
2300 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Sedulus Sp. z o. o
39217 Schönebeck, Niemcy
68 dni temu z app.hrappka.pl

Mechanik konstrukcji stalowych 2250-2450 euro...

OPIS OFERTY: Renomowana firma oferująca usługi w zakresie remontu statków Firma znajduje się w okolicach Magdeburga Pracownik jest odpowiedzialny za montaż elementów statku Praca od poniedziałku do piątku do godziny 15:00 Wolne weekendy OFERUJEMY: Wy

2024-01-22 21:25:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ASMO Solutions
5,0
Niemcy
99 dni temu z infopraca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Magdeburg