Praca Pracownik Produkcji Leipzig

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik produkcji , Produkcja części do branży...

Opis stanowiska:Produkcja czesci do branzy motoryzacyjnejWymagania:Doświadczeniena podobnym stanowiskuPrawo jazdy i własny samoch ódZnajomość języka niemieckiego mile widzianaOferujemy:Stawka godzinowa 13 € bruttoDieta 10 €Dodatkowo: nadgodziny, doda

2024-04-17 11:53:47
Rodzaj pracy: Stała
LEIPZIG
12 dni temu z jobs.pl

PRACOWNIK PRODUKCJI PODZESPOŁÓW SAMOCHODOWYCH

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie

2024-04-05 04:40:06
ImpactJob
5,0
Niemcy, Leipzig
24 dni temu z Employsystem

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Leipzig