Praca Elektryk Leipzig

Znaleźliśmy 3 oferty

Elektryk samochodowy

Oferujemy:zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecka umowa o pracę (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 15,06 EUR brutto / godzinę + 25,00 EUR diety dziennejzakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcęszybki proces rekrutacji - formal

2024-04-17 11:53:59
Leipzig
12 dni temu z jobs.pl

Elektryk, Elektryk budowlany, Elektryk przemysłowy...

Opis stanowiska:Montaż ze szczeg ólnym uwzględnieniem instalacji elektrycznej (12V / 230V),wstępny montaż przewod ów, linii i skrzynek bezpiecznikowych,montaż sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wymagania:Od kandydata wymagamy doświadczenia na p

2024-04-17 11:53:52
Rodzaj pracy: Stała
Dresden - Sachsen

Elektryk

Elektryk – (okolice Drezna, Lipska) 15-16 EURO brutto /godz. + 40 dieta na dzień roboczy Deutsch: B1, prawo jazdy + auto Niemiecka umowa o pracę praca@optimum-praca.pl

2024-01-30 20:48:09
Agentur
Leipzig
90 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Leipzig