Praca Lakierowanie samochodów w Warszawie

Znaleźliśmy 8 ofert
Oferta Wyróżniona

Kurier Top ogłoszenie PILNE

Zatrudnię od zaraz kuriera. Do podstawowych obowiązków należy: - Doręczanie przesyłek do klientów indywidualnych i firm na terenie Warszawy. - Odbiór przesyłek od klientów. - Obsługę terminala i skanera. - Dbanie o dobry wizerunek firmy...

2024-04-19 21:57:23
6500 - 7500 zł
patro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
6 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Blacharz Lakiernik Samochodowy Niemcy

Miejsce pracy: różne lokalizacje, min. Stuttgart WYMAGANIA lakiernik: Ustalanie zakresu napraw lakierniczych lub blacharskich Przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru Odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)..

2024-04-11 19:15:47
EastGate Recruitment Jakub Wojciechowski
14 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Lakiernik samochodowy 3100 Euro netto

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kan

2024-02-10 03:31:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Agencja Pracy Koncepcja
75 dni temu z lento.pl

Lakiernik samochodowy

Firma , ktora istnieje na rynku ponad 20 lat zatrudni do pracy lakiernikow samochodowych lub pomocnika lakiernika w Szwecji - Stockholm . Praca stala , umowa szwedzka bez koniecznosci zakladania wlasnej dzialalnosci, bez posrednikow . Zapewniamy zakw

2024-04-21 16:47:21
4 dni temu z lento.pl

Zatrudnienie mechanika i lakiernika samochodowego

Zatrudnienia mechanika samochodowego i lakiernika smochodowego z doświadczeniem praca Warszawie ul Bokserska 25 i Konarowa 1 tel. 606 852 832

2024-04-13 13:01:35
Garaż Mocy
12 dni temu z lento.pl

lakiernik samochodowy

Zakres obowiązków: w razie potrzeby Wynagrodzenie brutto: od 311 do 311 PLN Zawód: Lakiernik samochodowy* Wymagania inne:

2024-01-06 09:00:07
Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Rabsztyńska
110 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

Lakiernik samochodowy bez znajomości języka niemieckiego

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Jobwise zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje: Lakiernik samochodowy bez znajomości języka Zakres obowiązków: - lakierowanie części samochodowych

2024-02-27 11:17:44
STAFFING PRO
5,0
58 dni temu z lento.pl

Twój zakres obowiązków, ОПЫТ работы с грузовыми автомобилями, Z DOŚWIADCZENIEM w pracy przy samochodach ciężarowych..

2024-04-15 09:40:39
NOSTRADA PL Sp. z o.o
10 dni temu z pracuj.pl

Blacharz - Lakiernik samochodowy

Twój zakres obowiązków, Lakierowanie pojazdów i elementów karoseryjnych, Samodzielne wykonywanie zleconych napraw..

2024-04-08 11:40:39
Maksim Zaitsau. Autoservis
17 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Lakierowanie samochodów Warszawa