Praca Koszenie trawy w Łodzi

Znaleźliśmy 4 oferty

Ogrodnik terenów zieleni - zatrudnię od zaraz

Twój zakres obowiązków - sadzenie roślin, pielęgnacja terenów zieleni (pielenie, cięcia, formowanie żywopłotów, koszenie trawników) - obsługa maszyn i narzędzi ogrodniczych Nasze wymagania - umiejętność obsługiwania maszyn i narzędzi ogrodniczych, -

2024-05-06 12:14:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
8 dni temu z lento.pl

Inżynier ogrodnik

Prowadzenie i nadzór nad pracami ogrodniczymi Przygotowanie wyceny nasadzeń drzew i krzewów Analiza projektów nasadzeń Inwentaryzacja zieleni, rozliczenie wykonanych prac Przeglądy gwarancyjne Prawo jazdy kat.B Współpraca z dostawcami

2024-05-13 08:40:06
Zieleń 2K Sp. z o.o
Wczoraj z praca.pl

Lekka praca (dodatkowa)

Lekka praca (dodatkowa i sezonowa) dla dwóch Pań w okolicy Łodzi, przy roślinkach (bez dźwigania). Tylko w dni pogodne, uzgodnione godziny i dni. Może być parę godzin w tygodniu lub parę dni. Może być do południa, po południu lub w weekendy. Stawka 4

2024-03-09 18:14:53
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
ogrodnik
66 dni temu z lento.pl

Ogrodnik (fp)

Zakres obowiązków:-wykonanie nawadnienia sadzic roślin,-ułożenie trawników,-wyrównanie terenu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: umiejętności i uprawnienia do przeszkolenia Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj

2024-05-13 18:41:20
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi