Praca Malarz Koblenz

Znaleźliśmy 3 oferty

Regipsiarz (karton-gips)/ Malarz + Premia Powitalna...

Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonych specjalist ów w zakresie regipsiarstwa, malowania oraz docieplenia, z możliwością podjęcia pracy w r óżnych regionach Niemiec, dostosowanej do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.Wymagania:Doświadczenie

2024-04-17 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
Koblenz
13 dni temu z jobs.pl

lakiernik/ malarz/ blacharz samochodowy okolice...

Opis Opis stanowiska pracy Kim jesteśmy Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy „Dla tych, którzy chcą więcej“. Chcemy dać więcej – więcej elastyczności, więcej zasobów ludzkich, więcej zadowolenia oraz więcej możliwości planowania. To dzięki naszej fund

2024-03-22 13:56:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Tempuskontor GmbH
39 dni temu z lento.pl

Lakiernik - Malarz - Blacharz samochodowy

Twój zakres obowiązków, obróbka, kontrola i przygotowanie powierzchni, przygotowanie farby, ocena stopnia uszkodzenia podczas obróbki i kontroli powierzchni, praca na stanowiskach związanych z produkcją seryjną dachów samochodowych i tylnych..

2024-04-08 14:40:37
okolice Koblenz, Niemcy
22 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Koblenz