Praca Kierowanie autobusem w Płocku

Znaleźliśmy 6 ofert

Potrzebny kierowca autobusu

Poszukuję kierowcy autobusu ( Kat D ) jako zmiennik drugiego kierowcy. Praca na terenie Płocka 4 godziny dziennie

2024-09-19 13:15:01
2 dni temu z plock.pl

KIEROWCA AUTOBUSU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Uprawnienia: prawo jazdy kat. D - Inne wymagania: świadectwo kwalifikacji zawodowejznajomość przepisów o ruchu drogowympotwierdzenie niekaraln

2024-09-10 07:31:04
KOMUNIKACJA MIEJSKA-PŁOCK sp. z o.o
2,4
11 dni temu z aplikuj.pl

Kierowca autobusu

Zakres obowiązków:Prowadzenie autobusu KM na terenie miasta Płocka i gmin ościennych. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat. DInne wymagania: świadectwo kwalifikacji zawodowejznajomość

2024-09-09 18:41:16
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2,4
12 dni temu z Miejski Urząd Pracy w Płocku

Kierowca autobusu w Komunikacja Miejska-Płock...

Komunikacja Miejska – Płock Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU w ramach umowy o pracę. Od kandydatów oczekujemy: • posiadania prawa jazdy kategorii D • posiadania świadectwa kwalifikacji zawodowej • znajomości przepisów prawa o

2024-08-13 10:23:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2,4
lento.pl

2024-07-23 13:15:01
plock.pl

Kierowca autobusu - Kat. D

Zatrudnimy kierowców autobusu w nastepujących działach: - linia Płock Warszawa - turystyka krajowa i zagraniczna (praca sezonowa) - przewozy pracownicze (praca stan lub dodatkowa)

2024-05-24 13:15:03
plock.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Kierowanie autobusem Płock