Praca Narzędziowiec Jelcz-Laskowice

Znaleźliśmy 3 oferty

Ślusarz narzędziowy

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb

2024-04-18 15:37:39
InterKadra Sp. z o. o
14 dni temu z hrlink.pl

ślusarz narzędziowy

Zakres obowiązków:Konserwacja i utrzymanie narzędzi tłoczonych, wykonywanie modyfikacji na narzedziach, wsparcie działu produkcjiPraca w systemie dwuzmianowym, w godz. 6-14, 14-22, dofinansowanie do obiadówPierwsza umowa na okres próbny, następnie cz

2024-04-19 18:41:13
do 5600 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Italmetal Sp. z o.o
4,0
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Twój zakres obowiązków, konserwacja i utrzymanie narzędzi tłocznych,, wykonanie modyfikacji na narzędziach,, wsparcie działu produkcji...

2024-04-15 08:40:09
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
4,0
17 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Jelcz-Laskowice