Praca Elektromechanik Jelcz-Laskowice

Znaleźliśmy 4 oferty

Elektromechanik samochodowy

Główne zadania na stanowisku: Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych; Montaż instalacji elektrycznej; Praca z dokumentacją techniczną

2024-04-24 11:00:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
JELCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4,0
8 dni temu z praca.pl

Twój zakres obowiązków: Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów w pojazdach samochodowych Montaż instalacji elektrycznych

2024-04-18 11:00:02
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
14 dni temu z praca.pl

Elektromechanik

Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny,praktyczna wiedza techniczna.Gi Group jest jedną z najwięk

2024-02-13 15:22:06
GI Group
79 dni temu z pl.gigroup.com

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Elektromechanika. Opis stanowiska: Przeglądy okresowe, niezbędne naprawy oraz modyfikacje urządzeń elektrycznych i mechanicznych

2024-01-03 17:55:01
120 dni temu z grafton.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Jelcz-Laskowice