Praca Technik Holandia

Znaleźliśmy 6 ofert
Oferta sponsorowana

PRACOWNIK PRODUKCJI ORZESZKÓW W HOLANDII (M/K)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - tworzenie receptur na polewy do orzechów - schładzanie i powlekanie orzechów karmelem, miodem lub cynamonem - pakowanie orzechów w pudełka o wadze 12,5 kilograma WYMAGANIA: - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Doświadc

2024-04-09 18:30:16
AbJobService Polska
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Technik pomiarów szczelności | Nijmegen | Holandia

Tu będziesz pracowaćNasz klient - lider w branży produkcji i dostarczania instalacji i modułów do kontroli i transportu ultra czystych gazów i cieczy, poszukuje doświadczonego Technika pomiarowego. Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisk

2024-04-23 21:25:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRAN
4,4
Nijmegen
6 dni temu z infopraca.pl

Technik Mechatronik - przenośniki/ systemy rolkowe|...

Tu będziesz pracowaćW firmie klienta, który już przeszło pół wieku specjalizuje się w produkcji i dystrybucji półautomatycznych oraz w pełni zautomatyzowanych maszyn do owijania i wiązania palet. Dzięki najwyższej jakości produktom i usługom zawdzięc

2024-04-23 21:25:50
PRAN
4,4
Holandia

To będziesz robić:kontrolować jakość produkt ów w końcowej fazie produkcjiwykonywać pomiary cząsteczek, testy ciśnieniowe oraz szczelności helemdokonywać analizy gaz ów resztkowych, a także produkt ów, kt óre zostały zwr óconesporządzać raporty pomia

2024-04-24 11:54:05
Rodzaj pracy: Stała
Holandia
5 dni temu z jobs.pl

To będziesz robić:wyszukiwać i diagnozować usterki w układach rolek/ podnośnikowychkonserwować urządzenia oraz rozwiązywać problemy związane z systemami podnośnik ów/ rolekinstalować czujniki złącza lub przenośniki rolkowedbać o porządek w miejscu pr

2024-04-24 11:54:03
Holandia

Technik Mechatronik - przenośniki/ systemy rolkowe

Twój zakres obowiązków, To będziesz robić, wyszukiwać i diagnozować usterki w układach rolek przenośnikowych, konserwować urządzenia oraz rozwiązywać problemy związane z systemami podnośników/ rolek, instalować czujniki złącza lub przenośniki..

2024-04-23 16:40:35
PRAN Sp. z o. o
Roosendaal, Holandia
6 dni temu z pracuj.pl

Technik Pomiarów Szczelności

Twój zakres obowiązków, To będziesz robić, kontrolować jakość produktów w końcowej fazie produkcji, wykonywać pomiary cząsteczek, testy ciśnieniowe oraz szczelności helem, dokonywać analizy gazów resztkowych, a także produktów, które zostały..

Nijmegen, Holandia

Operator wózka widłowego - praca magazyny Holandia...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - przewożenie półproduktów wykorzystywanych przy produkcji napoju Coca Cola - praca w chłodni, temperatura pomieszczenia 4-6 stopni Celsjusza WYMAGANIA: - znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (warunek konie

2024-04-08 11:30:15
DSV Services sp. z o.o
aplikuj.pl

KIEROWCA C, CE+95 W HOLANDII

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Kierowanie samochodu ciężarowego - Transportowanie kontenerów rolkowych z pościelą WYMAGANIA: - Aktualne prawo jazdy kategorii C, CE+95 - Komunikatywny język angielski - doświadczenie na podobnym stanowisku - dyspozycyjnośc na dł

2024-04-12 15:30:19
aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Holandia