Praca Pomocnik kucharza Holandia

Znaleźliśmy 4 oferty

Holandia | kelner-kelnerka|Pokojówka| Pomoc kuchenna

Holandia Jobs zatrudni Kelner / kelnera/pokojówki/pomoc kuchenna w przygotowywaniu posiłków Wymagania: Doświadczenie minimum rok. Angielski B1- komunikatywny cv w języku angielskim Praca w restauracjach w Holandii zlokalizowanych w parkach wakacyjnyc

2024-04-15 21:47:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Holandia Jobs
1,6
13 dni temu z lento.pl

Recepcjonista Pokojówka Pomoc Kuchenna Holandia

Opis stanowiska:miejsce pracy Hotele w Holandiiobecnie prowadzimy rekrutację kandydat ów do pracy w branży hotelarskiej na poniższe stanowiska:Pomoc kuchennaPokoj ówka/pokojowypracownik zmywakaRecepcjonista/RecepcjonistkaWymagania: doświadczenie na d

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Holandia
11 dni temu z jobs.pl

Pracownik produkcji żywności / Pomoc kuchenna

Twój zakres obowiązków, Mycie, krojenie, Mieszanie, Pakowanie, Obsługa maszyn..

2024-04-23 14:40:41
InterKadra Sp. z o. o
Elst, Holandia
5 dni temu z pracuj.pl

Pomoc kuchenna

Nasz klient firma cateringowa z okolic Amsterdamu poszukuje pracowników produkcji na stanowisko: Pomoc kuchenna Pomoc kuchennaObowiązki zachowania wysokiej dbałości o higienę osobistą przygotowywanie kanapek, wrapów i innych przekąsek w kuchni zimnej

2024-04-09 11:00:17
K-Tempoline
Amsterdam
19 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Holandia