Praca Planista Holandia

Znaleźliśmy 4 oferty

Planista produkcji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Rozwiązywanie problemów - Analiza opóźnień - Analiza zakłóceń - Planowanie zadań produkcyjnych - Przestrzeganie SOP i zasad firmy - Przygotowywanie raportów o stanie i wydajności WYMAGANIA: - Doświadczenie w pracy na podobnym sta

2024-04-17 18:30:18
OTTO Special Staffing
Holandia
10 dni temu z aplikuj.pl

2024-04-17 17:58:13
Holandia

Planista, Rotterdam

Aktualnie dla naszego klienta z branży usługowej prowadzimy rekrutację na stanowisko Planisty. Praca w Rotterdamie. Zakres obowiązków: tworzenie szczegółowych harmonogramów pracy obejmujących zakres robót na wszystkich etapach kontraktu (zadania, zas

2024-04-02 13:04:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
HRProject
4,9
25 dni temu z lento.pl

Planista Transportu HOLANDIA

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii. Aktualnie poszukujemy kandydata do podjęcia pracy na stanowisku: Plani

2024-04-10 05:25:41
Work Centre Sp z O.O
Holandia, Emmeloord
17 dni temu z infopraca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Holandia