Praca Monter Holandia

Znaleźliśmy 4 oferty

Spawacz i monter konstrukcji stalowych

Produkcja domków holenderskich - Stolarz z doświadczeniem Opis: Zatrudnimy na stanowisku STOLARZ. Jeśli posiadasz doświadczenie przy pracy z drewnem - jesteś idealnym kandydatem! Firma, w której będziesz pracować, specjalizuje się w wykonywaniu..

2024-05-17 18:44:58
55 - 80 zł
Magdalena Pyszyńska
Rijssen
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Monter Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -montaż i produkcja metalowych wyrobów częściowych i końcowych dla kurników i budek legowych-mechaniczna obróbka metali przy użyciu frezarki i piły-kontrola jakości produktów WYMAGANIA: -doświadczenie jako monter-ogólne pojęcie tec

2024-05-18 07:30:10
Metaal Flex
Holandia
Dzisiaj z aplikuj.pl

MONTER KADŁUBÓW

Poszukujemy MONTERÓW KADŁUBÓW dla holenderskich pracodawców. Do stałej współpracy. Praca w Holandii. Forma zatrudnienia lub współpracy:- samozatrudnienie: A1 lub ZZP- umowa o pracę z holenderską agencją pracy tymczasowejWARUNKI FINANSOWE:SAMOZATRUDNI

2024-05-17 21:25:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PanPol Sp.zo.o
Holandia
Wczoraj z infopraca.pl

Kurs pomocnika montera izolacji przemysłowych

NAJBLIŻSZE TERMINY KURSÓW:20.05 - 25.05.202424.06 - 29.06.2024Twój zakres obowiązków:​ montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowychprace pomocnicze związane z montażem izolacjiNasze oczekiwania: ​mile widziana znajomość języka ni

Multiserwis sp.zo.o
Holandia

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Holandia