Praca Dekarz Holandia

Znaleźliśmy 4 oferty

Dekarz

A.P.O. Dachy Płaskie Sp.z o.o. ищет работников для работы в Голландии, г.Тилбург, на плоских крышах. Требования: - Водительские права категории В; - Польский язык на A2 уровне; - Хорошая физическая форма; - Мотивация на развитие; - Умение работать в

2024-05-17 10:48:02
APO Dachy Płaskie
4,8
Holandia,Tilburg
2 dni temu z cargocv.eu

Dekarz Holandia

Opis stanowiska:praca na płaskich dachach, z papą i na dachach skośnych z foliąWymagania:doświadczenieSumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania rob ót.prawo jazdy kat Bjęzyk angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnymOferuje

2024-05-17 11:53:58
Rodzaj pracy: Stała
Holandia
2 dni temu z jobs.pl

Pomocnik dekarza | Nie wymagamy doświadczenia...

Opis stanowiska:PRACA: Holandia, Niemcy, Belgia, PolskaSTANOWISKO: pomocnik dekarza, następnie dekarzZAKRES PRAC: pokrycia dachowe - dachy płaskieUMOWA: Zlecenie lub B2BWymagania:dobra kondycja fizycznastan zdrowia umożliwiający pracę na wysokościach

2024-05-18 11:53:51
Holandia
Wczoraj z jobs.pl

Dekarz / praca dla 2 lub wiecej osob Nowe

Czy jesteś doświadczonym dekarzem z doświadczeniem w dachach płaskich? Szukasz nowego wyzwania, w którym będziesz mógł wykorzystać i rozwinąć swoje umiejętności? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! Nasz klient poszukuje zmotywowanego dekarza, który

2024-05-19 11:00:28
Eming BV
Emmen
Dzisiaj z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Holandia