Praca Auto Holandia

Znaleźliśmy 2 oferty

Spawacz w Holandii - Netto od 2100€-2400€ auto... Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Spawanie metalowych konstrukcji hal - Gruba stal - Praca z rysunkiem technicznym WYMAGANIA: - Doświadczenie zawodowe - Aktualne certyfikaty - Prawo jazdy ( auto służbowe ) - Dobry j. Angielski B1 OFERUJEMY: - Holenderską umowę o

2024-05-02 11:30:28
Sternjob Sp. z o.o
Holandia
Dzisiaj z aplikuj.pl

Spawacz w Holandii - Netto od 2100€-2400€ auto... Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Spawanie metalowych konstrukcji hal - Gruba stal - Praca z rysunkiem technicznym WYMAGANIA: - Doświadczenie zawodowe - Aktualne certyfikaty - Prawo jazdy ( auto służbowe ) - Dobry j. Angielski B1 OFERUJEMY: - Holenderską umowę o

2024-05-02 10:58:11
Sternjob Sp. z o.o
Holandia
Dzisiaj z aplikuj.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Holandia

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 330 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy