Praca Hillegom

Znaleźliśmy 3 oferty

Orderpicker Nowe

Agencja Pośrednictwa Pracy UP Recruitment ( KRAZ 13887) poszukuje pracowników na stanowisko: Orderpicker Holandia, Hillegom Wymagania: Chęć do podjęcia pracy w Holandii Zaświadczenie o niekaralności Znajomość angielskiego nie jest wymagana..

2024-04-30 13:16:16
Up Recruitment Sp.Z.o.o
Hillegom
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Pracownik produkcji kwiatów w Holandii - praca...

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:Pracownik produkcji kwiatówOpis stanowiska:- rozszczepianie sadzonek kwiatowych- rozsadzanie do doniczek Oferujemy: Atrakcyjne wynagro

2024-04-17 05:25:48
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Euro Personnel
Hillegom, Holandia
13 dni temu z infopraca.pl

sortowanie cebulek kwiatowych- Holandia

Opis stanowiska: Sortowanie, pakowanie cebulek kwiatowych Praca przy taśmie Sadzenie cebulek do doniczek Wymagania: Dyspozycyjność minimum 8 tygodni Mile widziana znajomość języka angielskiego Mile widziane prawo jazdy Zaświadczenie o..

2024-04-11 08:50:48
HolandiaJobs
Hillegom
19 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Hillegom