Praca Elektryk Hannover

Znaleźliśmy 5 ofert

ELEKTRYK

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla

2024-05-20 04:40:08
BestHill Work
Hannover
Wczoraj z Employsystem

ELEKTRYK (m/k) - j. niemiecki wymagany - Hannover

ObowiązkiInstalcje budowlane lub przemysłowe:- Montaż okablowania- Montaż oświetlenia- Serwis elektryczny maszyn i urządzeń- Montaż instalacji elektrycznych- Naprawa i serwis instalacji Wymagania- Doświadczenie na podobnym stanowisku- Ukończona szkoł

2024-05-16 11:53:53
Rodzaj pracy: Stała
Hanower
5 dni temu z jobs.pl

ELEKTRYK (m/k) - Hannover - niemiecka umowa

Hanower

Elektryk / Elektromonter, premia 500 €...

Opis stanowiska:Miejsce pracy: miasto G öttingen oraz r óżne miasta na terenie p ółnocno zachodnich Niemiec jak M ünster, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Osnabr ück, Bremen, Hamburg itd.Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminieUm

2024-05-17 11:54:02
Elektryk / Elektromonter, premia 500 , komunikatywny...
Hannover
4 dni temu z jobs.pl

ELEKTRYK (m/k) - 300 PREMII NA START - j. niemiecki...

2024-05-16 11:53:52
Hanower

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Hannover