Praca Mechanik samochodowy Hamburg

Znaleźliśmy 5 ofert

Mechanik samochodowy / Mechanik aut ciężarowych

Dla naszego Klienta niemieckiego, poszukuję osób na stanowiska: Mechanik samochodowy i Mechanik aut ciężarowych Praca dla 19 osób w różnych lokalizacjach, w tym Hamburg i blisko Hamburga, Berlin, Postdam okolice Monachium i inne Niemiecka umowa..

2024-04-15 11:14:38
Grantis
Hamburg
14 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Mechanik samochodowy - praca w Niemczech!

Opis stanowiska:Na oferowanym stanowisku będziesz zajmował się obsługą techniczną i naprawą silnik ów oraz zespoł ów i układ ów mechanicznych w samochodach osobowych i innych pojazdach silnikowych.Wymagania:udokumentowane doświadczenie w pracy jako m

2024-04-24 11:54:00
Rodzaj pracy: Stała
Hamburg
5 dni temu z jobs.pl

Mechanik samochodowy - okolice Hamburga

Opis stanowiska:Naprawy nadwozi pojazd ówNaprawy po wypadkach specjalnych pojazd ów, takich jak samochody strażackie, karetki pogotowia,Montaż komponent ów w pojeździe, np. winda załadunkowa, zabezpieczenie ładunku itp.Produkcja specjalnych pojazd ów

2024-04-17 11:53:55
Okolice Hamburga
12 dni temu z jobs.pl

Mechanik samochodowy Niemcy

Opis stanowiska:Naprawy pojazd ówModyfikacja pojazd ówWymiana oponWymagania:Doświadczenie jako mechanikKomunikatywny niemieckiOferujemy:Niemiecką umowę o pracę oraz ubezpieczenieZorganizowanie nocleguPracę od zarazPracę na dłuższy czasBonusy do wypła

2024-04-17 11:53:54
Hamburg

Mechanik samochodowy

Mechanik samochodowy - praca w Niemczech!Miejsce pracy: Hamburg (Niemcy) Numer referencyjny: jobs.pl Opis stanowiska:Na oferowanym stanowisku będziesz zajmował się obsługą techniczną i naprawą silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochod

2024-04-23 11:00:02
READY_STEADY_GO
Hamburg
6 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Hamburg