Praca Blacharz Hamburg

Znaleźliśmy 3 oferty

Blacharz Samochodowy HAMBURG, Bawaria i.a

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie! Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo z

2024-02-12 11:23:14
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
VIRTUS Personal GmbH
77 dni temu z lento.pl

Blacharz samochodowy → od 2300€ netto + Darmowe...

Opis stanowiska: - Wykonywanie prac blacharskich - Usuwanie wgnieceń - Naprawa karoserii samochodowej - Przygotowywanie dokumentacji - Praca na 1-zmianę - Praca w Hildesheim (31134), Hamburg Wymaga

2024-02-22 17:07:01
2300 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Sedulus Sp. z o. o
31134 Hildesheim, Hamburg, Niemcy
67 dni temu z app.hrappka.pl

Blacharz

Zakres obowiązków:WYKONYWANIE PRAC REMONTOWO - MODERNIZACYJNYCH W ZAKRESIE OBRÓBKI I KSZTAŁTOWANIA ELEMENTÓW Z BLACH I PROFILI KSZTAŁTOWYCH DO WYPOSAŻENIA STATKÓW, PRZY UŻYCIU MASZYN I SPECJALISTYCZNYCH URZĄDZEŃ ORAZ NARZĘDZI ŚLUSARSKICH I MONTERSKIC

2024-04-03 18:41:47
Mw ship repairs martyna motyl & łukasz borkowski...
Hamburg, Niemcy
26 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Hamburg