Praca Grecja Barman

Znaleźliśmy 2 oferty

Praca za granicą/Praca w Grecji/Barman Barmanka/Darmowe...

Opis stanowiska:Szukasz pracy za granicą? Chciałbyś rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w gastronomii? Poszukujemy barmanek/barman ów do pracy w 4 i 5 gwiazdkowych resortach hotelowych w Grecji i na Cyprze, w niesamowitych i pięknych destynacjach, w

2024-03-26 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
Grecja
3 dni temu z jobs.pl

Kelner / Kelnerka – Barman / Barmanka

Twój zakres obowiązków, Zakres obowiązków zostanie dostosowany do posiadanego doświadczenia i umiejętności., , Kelner:, • Obsługa kelnerska bufetowa lub w restauracji a la carte, Barman:, • Przygotowanie i serwowanie drinków oraz koktajli..

2024-03-10 00:40:06
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Talent Odyssey
Grecja
19 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Grecja