Praca Pracownik Fizyczny Fulda

Znaleźliśmy 2 oferty

PRACOWNIK FIZYCZNY-BEZ DOŚWIADCZENIA Nowe

Opis stanowiska:praca polega na sortowaniu paczek oraz na ręcznym załadunku i rozładunku przesyłek kurierskichWymagania:sprawność fizycznamotywacja do pracyOferujemy:zakwaterowanie w dobrym standardzie13,50 euro brutto/h-stawka dzienna, 16,88 euro br

2024-05-06 11:53:48
Rodzaj pracy: Stała
Fulda
Dzisiaj z jobs.pl

PRACOWNIK FIZYCZNY-BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA Nowe

Opis stanowiska:ręczny załadunek i rozładunek paczek sortowanie paczekWymagania:motywacja do pracysprawność fizycznaOferujemy:stawka dzienna 13,50 euro brutto/h, stawka nocna: 16,88 euro brutto/h wynagrodzenie ok. 1500-1700 EURO NA RĘKĘ miesięcznie!w

Fulda

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Fulda