Praca Team Leader Frankfurt

Znaleźliśmy 3 oferty

Team leader - elektryk przemysłowy 3000€ netto

POSZUKIWANE KOMPETENCJEwykształcenie średnie elektryczne lub elektromechanicznekilkuletnie doświadczenie jako team leader w obszarze budownictwa przemysłowegodobra znajomość języka angielskiegouprawnienia elektryczne umiejętność czytania planów techn

2024-04-25 21:25:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Link2work spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Frankfurt
7 dni temu z infopraca.pl

Team leader - elektryk przemysłowy 3000€...

Opis stanowiska:koordynacja pracy zespołu elektryk ów organizacja i nadz ór nad pracami elektrycznymi na terenie zakład ów przemysłowychdbanie o bezpieczeństwo pracownik ów i instalacji pomoc w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problem ów technicznychm

2024-04-17 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Frankfurt
15 dni temu z jobs.pl

Team leader - elektryk przemysłowy

Twój zakres obowiązków, koordynacja pracy zespołu elektryków, organizacja i nadzór nad pracami elektrycznymi na terenie zakładów przemysłowych, dbanie o bezpieczeństwo pracowników i instalacji, pomoc w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów..

2024-04-15 13:40:39
Link2work
17 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Frankfurt