Praca Magazynier Frankfurt

Znaleźliśmy 3 oferty

Komisjoner - praca na magazynie bez znajomości... Nowe

Opis stanowiska:Kompletowanie zam ówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działachDział: Produkty mrożonePraca w systemie 1-zmianowymPoniedzialek - soboty w godzinach: 5.00 lub 6:00 - 14:205-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w

2024-04-19 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
: Raunheim Okolice Frankfurt nad Menem
Dzisiaj z jobs.pl

Komisjoner - praca na magazynie bez znajomości...

2024-04-17 11:53:47
2 dni temu z jobs.pl

Magazynier

MagazynierObowiązki Kompletacja zamówień na sklep ( as. warzywa i owoce ) Kontrola jakości Dbanie o czystość w miejscu pracy (Ogolne pracy magazynowe ) Wymagania Sumienność Punktualność Staranność Zaangażowanie Oferujemy Umowa niemiecka Stabilna stal

2024-04-10 11:00:08
P.I.N. PERSONAL GmbH R.U.N. Logistik GmbH
Frankfurt nad Menem
9 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Frankfurt