Praca Excel we Lwówku Śląskim

Znaleźliśmy 5 ofert

Płatne praktyki w Dziale Księgowości

Zakres zadań: // archiwizacja dokumentów // kompletowanie faktur kosztowych // przygotowywanie zestawień finansowych w arkuszu kalkulacyjnym excel // pomoc w bieżących zadaniach działu księgowego Wymagania: // student/ka kierunku o profilu ekonomiczn

2024-04-30 11:20:54
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Inna
GOLDBECK COMFORT SP. Z O.O
14 dni temu z lento.pl

Inżynier projektu/ Elektronik

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w konfekcjonowaniu kabli, technice obudów, produkcji urządzeń i szaf sterowniczych. Obowiązki: - opracowywanie dokumentacji technicznej na podstawie wytycznych klienta, zgodnie ze standardami branży..

2024-04-26 12:51:46
Arche Consulting
4,9
18 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Elektronik/ Inżynier procesu

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w konfekcjonowaniu kabli, technice obudów, produkcji urządzeń i szaf sterowniczych. Obowiązki: - opracowywanie dokumentacji technicznej na podstawie wytycznych klienta, zgodnie ze standardami branży autom

2024-04-26 12:45:01
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
4,9
18 dni temu z lento.pl

Młodszy specjalista ds. kadr / Archiwista

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. z siedzibą w Lwówku Śląskim, ul. Morcinka 7, zatrudni: Młodszy specjalista ds. kadr / Archiwista (etat dzielony 1/3 archiwum, 2/3 dział kadr) Wymagania: • Wykształcenie średnie lub wyższe, • Preferowana osoba po

2024-02-23 08:05:04
POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
81 dni temu z lento.pl

Junior Projektant Konstukcji Prefabrykowanych

Inżynier ds. obliczeń konstrukcji prefabrykowanych Miejsce pracy: Niemcy / wschodnia Bawaria Twoje wyzwania: • Wsparcie naszego zespołu (4-5 osobowego) w zakresie produkcji płyt z elementów sprężonych pod nadzorem głównego Projektanta • Przez główneg

2024-04-11 11:17:04
Strokol DPPersonalberatung
33 dni temu z lento.pl