Praca Excel w Choszcznie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:odpowiadanie na korespondencje mailową i telefoniczną w języku polskim i niemieckim, uzupełnianie arkuszy Excela, tworzenie umów na podstawie przykładu. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealneJęzyk: niem

2024-04-09 18:41:39
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SW Sp. z o.o
31 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie
Podobne oferty pracy

Process Excellence Specialist (IT Finance)

Your responsibilities, Having knowledge and understanding of financial processes and their flow across IT services, Leading and supporting process improvement projects, Applying project management principles to drive successful outcomes, ensuring..

2024-04-22 10:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Allegro
18 dni temu z pracuj.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Excel Choszczno