Praca Elastyczny grafik w Osinów Dolny

Znaleźliśmy 2 oferty

Cedynia- pracownik weekendowy

McDonald's Cedynia Weekendowy pracownik restauracji: już od 25,25 zł brutto/godz Cedynia- pracownik weekendowy Co oferujemy? - Na start umowa o pracę ( również w wymiarze 1/4, 1/2, 3/4 etatu

2024-04-28 18:37:05
McDonald's Polska
11 dni temu z hrlink.pl

Pracownik restauracji Cedynia

McDonald's Cedynia Pracownik restauracji : już od 25,25zł brutto/godz. Pracownik restauracji Cedynia Zobacz co możemy Ci zaoferować: - Na start umowa o pracę ( także w wymiarze 3/4, 1/2, 1/

2024-04-18 15:37:36
McDonald's Polska
21 dni temu z hrlink.pl
Podobne oferty pracy

Pracownik ochrony- uczniowie-studenci(pełnoletni...

Zakres obowiązków:zapewnienie bezpieczeństwa ochranianego obiektu, obchody obiektu, prowadzenie książki służby Wymagania: Wynagrodzenie brutto: od 30System wynagradzania:Czasowy ze stawką godzinowąRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usł

2024-04-22 18:41:36
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Szczecin +69km
17 dni temu z MBP Szczecin Dworcowa

PRACOWNIK SKLEPU – ELASTYCZNY GRAFIK

- wykładanie towaru - sprawdzanie i kontrolowanie dat ważności produktów - dbaniu o ekspozycje towaru - proste prace porządkowe

2024-03-22 10:55:18
FALLWORK Sp. Z O. O
48 dni temu z fallwork.pl

Pracownik Ochrony - elastyczny grafik - Ul. Gorzowska

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Ochrony Obiekt: Handlowy Miejsce pracy: Kostrzyn Nad Odrą, Ul. Gorzowska Pracownik Ochrony - elastyczny grafik - Ul. Gorzowska Zadania:

2024-03-14 18:36:21
Seris Konsalnet Holding S.A 
2,2 
56 dni temu z hrlink.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Elastyczny grafik Osinów Dolny

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 401 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy