Praca Spawacz MIG/MAG Eindhoven

Znaleźliśmy 3 oferty

Spawacz MIG/MAG - stal czarna (okolice Eindhoven)

Opis stanowiska:Spawanie element ów ze stali czarnejPraca na podstawie dokumentacji technicznejObsługa narzędzi ślusarskichUstawianie maszyny spawalniczejKontrola wizualna produkowanych element ówWymagania:Minimum roczne doświadczenie w spawaniu meto

2024-04-17 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Bladel
12 dni temu z jobs.pl

Spawacz MIG/MAG

Opis stanowiska pracyJako spawacz będziesz odpowiedzialny za produkcję złożonych, zaawansowanych technologicznie zespoł ów spawanych czyli za staranny montaż, spawanie i wykańczanie r óżnych moduł ów i konstrukcji płytowych na wymiar. Wraz z kolegami

2024-04-17 11:53:53
Eindhoven

Opis stanowiska:Spawanie elementów ze stali czarnejPraca na podstawie dokumentacji technicznejObsługa narzędzi ślusarskichUstawianie maszyny spawalniczejKontrola wizualna produkowanych elementówWymagania:Minimum roczne doświadczenie w spawaniu metodą

2024-04-09 21:25:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Covebo Work Office Sp. z o. o
Holandia, Bladel
20 dni temu z infopraca.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Eindhoven