Praca Pracownik Magazynu Eindhoven

Znaleźliśmy 5 ofert

Pracownik magazynu w Holandii!

Do twoich obowiązków będzie należało:praca ze skanerem ręcznym,proste prace magazynowe (zbieranie zamówień, pakowanie produktów, przygotowywanie paczek do wysyłki itp. )Mile widziane osoby z uprawnieniami na wózek widłowy.Oczekujemy:znajomości języka

2024-04-17 11:54:01
Eindhoven
12 dni temu z jobs.pl

Pracownik magazynu - dystrybucja sprzętu telekomunikacyjnego

Opis stanowiska:Kompletowanie zam ówień za pomocą skanera i listy, sprzęt ów i części zamiennych do sprzętu telekomunikacyjnego (radia, walkie talkie)Przenoszenie i zabezpieczanie do transportu okablowania, łącznik ów, rur i element ów stalowychPakow

2024-04-23 11:54:01
Rodzaj pracy: Stała
Eindhoven
6 dni temu z jobs.pl

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb

2024-04-10 12:36:54
InterKadra Sp. z o. o
Eindhoven
19 dni temu z hrlink.pl

Pracownik Magazynu

Chcesz coś zmienić w nowym roku? Znasz język angielski i chcesz zwiedzić nowy kraj?Z nami możesz połączyć przyjemne z pożytecznym!Już dziś mamy ofertę pracy właśnie dla Ciebie!Dla jednej z największych na świecie firm logistycznych poszukujemy Pracow

2024-04-16 11:00:17
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V
Eindhoven
13 dni temu z gowork.pl

Twój zakres obowiązków, Kompletowanie zamówień za pomocą skanera i listy, sprzętów i części zamiennych do sprzętu telekomunikacyjnego (radia, walkie talkie), Przenoszenie i zabezpieczanie do transportu okablowania, łączników, rur i elementów..

2024-04-23 12:40:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Covebo Work Office Sp. z o. o
Eindhoven, Holandia
6 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Eindhoven