Dzisiejsze oferty pracy Żywiec

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechatronik

Nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii wykonywanie bieżących i okresowych napraw maszyn i urządzeń wykonywanie przeglądów prewencyjn

2024-05-01 13:05:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ALPLA OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH Sp...
Wczoraj z praca.pl

Koordynator ds. sprzątania obiektu

Zakres obowiązków:Koordynowanie pracy osób sprzątających w zakresie sprzątania przestrzeni biurowych, sanitarnych, terenu zewnętrznego, sprzątania maszynowego, bieżąca kontrola wykonywanych prac, raportowanie wyników przełożonemu. Wymagania:Wymagania

2024-05-01 18:41:33
od 2121 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo handlowo usługowe promyczek...
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta/Żywiec

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta/Żywiec1040847801Obowiązki Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta. Zapewn

2024-05-01 11:00:18
Bank Polska Kasa Opieki SA
Wczoraj z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Żywiec