Dzisiejsze oferty pracy Zawiercie

Znaleźliśmy 7 ofert

Sprzątaczka biurowa Zawiercie 723700420

Firma sprzątająca "EZT" zatrudni osobę do utrzymania czystości biur korytarzy sanitariatów i szatni w Zawierciu Oferujemy: pracę na jedną zmianę 14.00 - 20.00 umowę zlecenie ale istnieje możliwość dłuższej współpracy wolne weekendy wsparcie..

2024-05-15 14:13:33
Zakłady Usługowe
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Galwanizer (m/k) Nowe

Obowiązki: codzienne wykonywanie przeglądów AM zgodnie z instrukcją, codzienne uzupełnianie wanien procesowych zgodnie z harmonogramem i analizami chemicznymi, przeprowadzanie procesu anodowania oraz barwienia detali zgodnie z instrukcją stanowiskową

2024-05-16 05:25:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Trenkwalder
3,4
Dzisiaj z infopraca.pl

Sprzątaczka biurowa praca na zastępstwa Zawiercie...

Firma sprzątająca "EZT " zatrudni osobę do utrzymania czystości biur korytarzy sanitariatów i szatni w Zawierciu Oferujemy: pracę na jedną zmianę 14.00 - 20.00 umowę zlecenie ale istnieje możliwość dłuższej współpracy wolne weekendy wsparcie doświadc

2024-05-15 19:55:43
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Wczoraj z lento.pl

2024-05-16 11:53:55
Dzisiaj z jobs.pl

Operator Suwnicy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Obsługa suwnic IS z kabiny lub bezprzewodowo w tym suwnic specjalnych chwytnikowych i chwytakowych - Przemieszczanie i składowanie materiału - Praca na suwnicach pomocniczych - Praca na suwnicach odbiorowych COS - Praca na suwnic

2024-05-15 15:30:16
CMC POLAND Sp. z o. o
Wczoraj z aplikuj.pl

Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel handlowy... Nowe

Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel handlowy ds. obsługi serwisów samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczychTwój zakres obowiązków Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B – serwisy samochodów ciężarowych, ma

2024-05-16 11:00:20
WURTH POLSKA Sp. z o. o
Dzisiaj z gowork.pl

Stanowisko ds. rozliczeń 21/2024/RKS Nowe

Stanowisko ds. rozliczeń 21/2024/RKS3345665Obowiązki Zakres zadań: Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń.Wymagania Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie Mile widziane: wykształcenie wyższe (

2024-05-16 11:00:22
ZUS

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Zawiercie